Irodalmi kuckó
2014. augusztus 20., szerda
Shizuka Gosen: Nyomok
Miosyno hegyén fönn
havas sziklákon át,
megláttam én a lába
nyomát.
Csillagfényben fürödtek
akkor a nagy hegyek
s most gondolatban véle
megyek.
/Ford.: Kosztolányi Dezső/
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Szeretettel köszöntök
Minden kedves böngészőt!
"Legjobb lenne hallgatni,
nem mozdulni,megállni,
nem érezni és nem látni?,
de akkor elfelejtenék embernek lenni!
"
jazsoli5
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése